Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 3 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 4 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 5 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 6 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 7 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 8 Apartmány Woodhouse, ubytování v Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše | Apartmány Woodhouse

Apartmány / pension Woodhouse, Rokytnice nad Jizerou

Vychutnejte si ubytování v Krkonoších v krásném prostředí Rokytnice nad Jizerou. Aparmány Woodhouse leží v jedné z nejkrásnějších lokalit Rokytnice.Penzion s rodinou atmosférou, pěkným výhledem na Krkonoše. Nadstandartní ubytování za velmi příznivé ceny.

Apartmány / penzion Woodhouse se nachází v klidném prostředí 400 m od centra města Rokytnice nad Jizerou a 50 m od lesa a je celoročně dostupný autem. Z okolí jsou výhledy na západní Krkonoše, lesy a louky. Rokytnice nad Jizerou je v zimě rušné středisko, v létě ospalé krkonošské městečko ležící v údolí pod nejvyšší horou západních Krkonoš - Kotlem (1435m). Nedaleko domu (Woodhouse) je východisko letních i zimních turistických a cyklistických cest po Krkonoších, sjezdové i běžecké lyžařské tratě, lanovky a vleky.

Naše nabídka ubytování

Nabízíme cenově dostupné a komfortní ubytování v apartmánech pro 2, 4, 7, 12, 16 osob ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích s koupelnou a WC. Hosté mají k dispozici vybavenou kuchyni a velkou obytnou halu nebo obytnou kuchyni s krbem. V létě je k dispozici bazén a zahradní posezení s grilem a ohništěm. více

Stravování

 1.1 Zimní idylaApartmány mají vlastní vybavené kuchyně, na přání podáme hostům snídani. V blízkém okolí se nachází několik obchodů a restaurací nabízejících stravování.

Služby

Na přání snídaně. Parkování je zajištěno u domu na vlastním pozemku, Wifi připojení k internetu zdarma. V zimě majitel zajisťuje hostům i soukromou výuku lyžování. V sousedství je možno využít solárium, saunu a masáže. Pro děti v létě hřiště, louka, bazén, pískoviště. Firemní akce jsou možné, k dispozici je velká hala jako konferenční místnost.

Proč si vybrat Apartmány Woodhouse pro ubytování v Krkonoších?

Kde nás najdete

Apartmány Woodhouse se nachází v klidném prostředí 400 m od centra města Rokytnice nad Jizerou a 50 m od lesa a je celoročně dostupný autem.Nedaleko domu je východisko letních i zimních turistických a cyklistických cest po Krkonoších a upravené běžecké tratě. Lyžařské středisko Studenov je vzdáleno 1km od domu a je dosažitelné pěšky, na lyžích nebo autem. Lyžařské středisko Lysá hora je vzdáleno 2 km od domu a je dosažitelné pěšky, autem nebo skibusem. Stanice skibusu je poblíž domu, skibus jezdí v zimě každých 15 minut a je zdarma. Po lyžování můžete z obou středisek přijet na lyžích až k domu.
Nejbližší prodejna potravin a restaurace je vzdálena jen 250 m od domu.

Příjezd :
Praha - Turnov- Tanvald- Rokytnice
Brno - Hradec Králové - Jičín - Jilemnice - Rokytnice

300 m za náměstím je po levé straně hlavní ulice lékárna. Hned za lékárnou odbočíme vlevo vzhůru a po 100 metrech dojedeme k domu.Objekt je celoročně dostupný autem, v zimě doporučujeme vzít s sebou sněhové řetězy. více
Apartmány Woodhouse

Václav Novotný
Horní Rokytnice 620
Rokytnice nad Jizerou GPS: N50°43'44.108'' E15°27'29.304''
wood.house@tiscali.cz, info@eurobydleni.cz
Telefon: +420481522130
Mobilní telefon: +420608715417
Fax: +420481522130

WWW stránky pro Apartmány Woodhouse navrhl a dodal kamsi.cz (Ubytování v Krkonoších, Ubytování Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše a Podkrkonoší | Apartmány Woodhouse)