Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 3 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 4 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 5 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 6 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 7 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 8 Zakwaterowanie Karkonosze | Apartmány Woodhouse

Woodhouse

 

Pensjonat rodzinny państwa Nowotnych znajduje sie 400 m od rynku i 50 m od lasu w  w miescie Rokytnice nad Jizerou,
które leźy miedzy górskimi grzbietami zachodnich Karkonoszy, dzieki czemu sĺuźy doskonale do uprawiania turystyki pieszej, narciarskiej i rowerowej,narciarstwa biegowego oraz zjazdowego. Rokytnice jest centrum, z którego rozpoczyna sie wiele szlaków turystycznych wiodacych w malownicze górskie miejscowości. Moźemy podziwiać tu źródlo oraz wodospad rzeki Laby, Snieźne kotly, Labski sczyt. W sumie jest 24 wyciągów narciarskich, dwie czteromiejscowe kolejki krzesełkowe i 22 km tras zjazdowych o wszystkich stopniach trudności oraz 57 km narciarskich tras biegowych. Najduzszy stok narciarski jest oddalony  2 km od centrum, ma 1320 m wysokości, dĺugość tras zjazdowych jest do 3.200 m .

Nasza oferta zakwaterowania
Oferujemy niedrogie i komfortowe zakwaterowanie w apartamentach dla 2, 4, 7, 12, 16 osób w dwu-, trzy-i cztero-osobowych pokojach z łazienką i WC. Goście mają do swojej dyspozycji wyposażona kuchnia, duży salon z TV lub salon z  kominkiem. Latem  basen, grill orazi palenisko w ogródzie . więcej

Wyżywienie: Apartamenty posiadają własne wyposażona kuchnia, moźna takźe u państwa Nowotnych zamówić śniadanie (od 4 osob), moźliwośc wykupienia obiadokolacji (od 10 osob)
W pobliżu znajduje się kilka sklepów i restauracji oferujących jedzenie.

WOODHOUSE położony jest w spokojnym miescu, 400 m od centrum miasta Rokytnice nad Jizerou i 50 m od lasu i jest dostępny przez cały rok przez samochód. Z okolice domu sa widoki na zachodnie Karkonosze, lasy i łąki. Rokytnice nad Jizerou jest miasteczko w dolinie poniżej najwyższej góry w zachodnich Karkonoszach - Kotel (1435 m). Niedaleko domu jest krzyzówka letnich i zimowych wędrówek i rowerowych wycieczek do Karkonoszy i przygotowane trasy dla narciarstwa biegowego. Ośródek narciarski Studenov znajduje się 1 km od domu i jest dostępny na pieszo, na nartach lub samochódem. Ośródek narciarski Lysá góra jest 2 km od domu i jest dostępny na pieszo, samochodem lub skibusem.  Stacja Skibusu znajduje się w pobliżu domu, w zimie skibus kursuje co 15 minut i jest bezpłatny. Z obu ośrodków narciarskich można przyjść na nartach aź do domu.
Najbliższy sklep spoźywczy i restauracja znajduje się tylko 250 m od domu.
Apartmány Woodhouse

Václav Novotný
Horní Rokytnice 620
Rokytnice nad Jizerou GPS: N50°43'44.108'' E15°27'29.304''
wood.house@tiscali.cz, info@eurobydleni.cz
Telefon: +420481522130
Mobilní telefon: +420608715417
Fax: +420481522130

WWW stránky pro Apartmány Woodhouse navrhl a dodal kamsi.cz (Ubytování v Krkonoších, Zakwaterowanie Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše a Podkrkonoší | Apartmány Woodhouse)